Reference

Vážení rodiče,

pokud máte chuť podělit se o své dojmy z mého poradenství, budu velmi ráda. Můžete k tomu využít přímo tuto stránku nebo můj email. Děkuji Vám za jakoukoliv i kritickou poznámku z Vaší strany, neboť zpětná vazba je při mé práci důležitá vždy!

Katka Faltová

29. 1. 2014 :

Ahoj Katko, vlastně jsem ti nepoděkovala za ukázání dvojitého hammocku. Díky!! Ty vychytávky s nahazováním a utahováním jsou možná přesně to, co jsem potřebovala, abych to vzala na vědomí jako praktický způsob vázání. A díky taky za praktické tipy, jak fixovat dítěti spícímu v šátku na zádech hlavičku!

Ida K.

19. 3. 2014 :

Výbavu na miminko jsem pořizovala oproti jiným vcelku skromně. Přesto se nám hromadilo mraky věcí, o kterých jsme si mysleli, že je všechny budeme nutně potřebovat. Pár měsíců po narození prcka jsme přišli na to, že dvě třetiny věcí nepotřebujeme vůbec, a že v poměru cena – výkon  byla rozhodně nejlepší koupí šátek na nošení miminka.
Že budu šátkovat jsem věděla už během těhotenství, chtěla jsem zůstat pohyblivá a nezávislá. Ale jak moc, to bylo záležitost miminka. Byla velká výhoda, že mě Kačka s klidným a povzbuzujícím přístupem naučila uvázat šátek pro novorozeňátko ještě před porodem. Muselo to být trochu komické, na moje velké břicho jsem si vázala plyšáka osto šest na několik způsobů. Rozhodně si užil tělesného kontaktu jak za celý svůj život ne. Ale tohle cvičení se vyplatilo, na začátku mateřství se můj mozek totiž nastavil na stand-by režim, takže naučené vázání přišlo víc než vhod.
Naše Žofka nechtěla být v kočárku, až do pátého měsíce vlastně vůbec, řvala jako když jí na nože berou jak jsem ji tam položila. Nevím, jestli to takhle mají všichni, nebo ne, pro mne ale bylo podstatné, že v šátku byla spokojená a tím pádem já taky.

Tereza M.

28. 4. 2014:

Před téměř dvěma lety jsem vyrazila do jedné pražské prodejny, bylo nás tam 6, já jediná s dítětem. Moje miminko posloužilo lektorce jako manipulační panenka (ach, já hloupá, dnes bych to NIKDY nedopustila). Z kurzu jsem odešla velice rozpačitá a za pár dní už k nám mířila jedna dobrá duše – Kateřina Faltová – dnes certifikovaná lektorka vázání. Doba strávená s ní byla přínosnější než deset kurzů.

Jana Z.

16. 10. 2016:

Zúčastnila jsem se Katčina kurzu vázání do šátku a byla jsem velmi spokojena. Oceňuji její klidný a rozumný přístup k mateřství, dokáže člověku dodat tolik potřebný nadhled. Nejen že jsem se naučila vlastní vázání šátku, ale dozvěděla jsem se i užitečné informace o miminkách, díky kterým své dcerce lépe rozumím a dokážu se do ní lépe vcítit. Pokud se rozhodujete, zda se ke Katce na kurz přihlásit, tak já ji vřele doporučuji.

Terka K.

3 komentáře u Reference

 1. Evelina napsal:

  Kurz paní Faltové je jedním slovem skvělý. Myslela jsem si, že jsem si toho o nošení načetla opravdu hodně a přesto jsem se dozvěděla spoustu nových zajímavých informací. Navíc jsem se naučila pořádně uvázat dceru a dozvěděla se spoustu vychytávek jak s šátkem pracovat.
  Už se moc těším na kurz vázání na záda :-)

 2. Petra napsal:

  Dobrý den Katko,
  jsem moc ráda, že jsem si vás na internetu našla. Lepší lektorku jsem si nemohla přát. Děkuji za moc milé povídání o nošení, skvělou ukázku a hlavně děkuji za velkou trpělivost.
  Přišla jsem k vám z důvodů takových, že jsem se rozhodla nosit, našeho drobečka z pohledu praktičnosti. S kočárkem bych řekla, že jezdím po Praze dobře, ale přeci jen, najdou se taková místa, kam nemám přístup. A tak jsem se začala pídit po informací, jak nosit dítě v šátku. A našla jsem Katko, vás :-)
  Vůbec jsem neměla potuchy, že nošení dítěte v šátku, nejde pouze o „praktično“. Ale teď, po vaší přednášce, už vím, že jde o něco daleko více.
  A za to vám Katko, také děkuji.
  Petra a Adámek

 3. Dáša napsal:

  Chci Vám ještě oficiálně poděkovat za skvělý přístup ke „kurzu vázání šátku“ – je vidět, že Vás to baví!… sama bych tam poprvé našeho křiklounka neuvázala. Teď zrovna si malá chrupe v šátku :-). Děkuju moc a budu Vás doporučovat dál.
  Dáša

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>