Základní kurz

Termín individuálního kurzu si, prosím domluvte telefonicky či e-mailem, termíny nejsou vypisovány.
V příjemném prostředí našeho domova v Číbuzi či u Vás doma.
V přihlášce, prosím, uveďte kurz, na který se chcete přihlásit, jaký termín by Vám vyhovoval, věk miminka nebo jestli jste těhotná a zda máte vlastní šátek. Pokud nemáte vlastní šátek a budete chtít šátek půjčit, napište svoji konfekční velikost.
doba trvání individuálního kurzu okolo 2 hodin a skupinového cca 3 hodiny

Kurz je vhodný pro ty, kdo s nošením začínají – tedy ženy v očekávání a jejich partnery a rodiče miminek. Je zaměřen na podporu rodičů a jejich rodičovských kompetencí. Ukážeme si fyziologicky vhodnou polohu, ve které se miminko nosí. Naučíme se vázat základní úvaz na břicho tak, aby to bylo pohodlné, bezpečné a přirozené pro Vás i pro Vaše děťátko. Vyzkoušíte si to podle potřeby a vlastního uvážení nejprve s tréninkovou panenkou, pak s vlastním miminkem (neplatí pro těhotné). Tolikrát, kolikrát budete potřebovat, abyste odcházeli s pocitem, že to doma dobře zvládnete.

Během kurzu probereme vše, co Vás k nošení napadá a zajímá. Nečekejte ode mě přehlídku úvazů, ale podporu empatického a kontaktního vztahového rodičovství.

Pokud se chystáte na kurz těhotná, je to podle mě nejlepší volba. Budete mít prostor vstřebávat informace a připravovat se na svou budoucí roli.

Na kurzu vítám i tatínky, kteří chtějí své partnerky v nošení podpořit.

UPOZORNĚNÍ – na kurzu učím vázat do pevných šátků, ne do elastických. Pokud šátek nemáte, na kurzu je vždy k zapůjčení.

Rezervace míst nutná předem.

IMG_6748 Snímek 102 IMG_3630